Kazimierów

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
202 500 PLN
Cena za m2
250 PLN
Powierzchnia działki
810 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
Tak
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Rodzaj kanalizacji
Miejska w drodze
Numer oferty
482/3245/OGS

Opis nieruchomości

Bardzo ładna działka budowlana wym. ok. 26x30 m. w gm. Halinów powiat Miński. dojazd drogą asfaltową (plus ok. 30 m wewn. 8 m szer.), w drodze wszystkie media: prąd, gaz, woda, kanalizacja (wodociąg i kanalizacja w drodze wewn w trakcie realizacji).
W pobliżu stacja PKP Halinów ok. 2 km, przystanek autobusowy linii 704 do przystanku Wiatraczna, SKM Sulejówek Miłosna ok 5,5 km, ok 2 km do nowo budowanej autostrady A2.

Działka jest objęta planem zagospodarowania przestrzennego MN - zabudowa jednorodzinna i bliźniacza, do 12,5 m wysokości (garaż do 5 m. wys), pow. biologicznie czynna min. 60%, intens. zabud. max 0,7.

Działka znajduję się w sąsiedztwie domków jednorodzinnych. Blisko sklep, do szkoły ok 1,5 km, w okolicy nowo wybudowany żłobek gminny i plac zabaw. Piękna, zielona okolica.

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Wysokość zabudowy: 12.5
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Kolejka podmiejska, Autobus

Mapa

Kontakt

Ewa Grajda

Ewa Grajda

Telefon:
501-621-961
E-mail:
e.grajda@apartis.pl
Numer licencji:
8971

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę APARTIS Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest APARTIS Nieruchomości z siedzibą przy Stefana Berenta 21, 05-075 M. st. Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@apartis.pl… czytaj więcej