Warszawa

Wesoła

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
578 200 PLN
Cena za m2
700 PLN
Powierzchnia działki
826 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
23
Długość działki (mb.)
36
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Numer oferty
463/3245/OGS

Opis nieruchomości

Bardzo ładna działka budowlana blisko stacji PKP Wesoła Wola Grzybowska (kilka minut pieszo).
Dojazd do centrum Warszawy pociągiem KM/SKM zajmuje ok. 20 min. Do przystanku autobusowego 5 minut pieszo: 173, 514 i nocny N71.

Dojazd drogą asfaltową + 50 m. utwardzoną (wewn. 8 m szer.), w pobliżu dużo nowych domów,
Działka nie jest ogrodzona, rośnie na niej kilka drzew, bardzo kształtna wym. 23x36 m. - wjazd od węższego boku od str. wschodniej, ogród od zach.

Dostępne media w głównej drodze: prąd, gaz i kanalizacja. Na działce stary budynek gospodarczy - jest zgoda na rozbiórkę.

Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego oznaczony MN1000 - powierzchnia zabudowy nie może przekraczać 35% powierzchni działki. Wg planu istnieje mozliwośc wybudowania budynków jednorodzinnych do 2,5 kondygnacji - z wyłączeniem budownictwa wielorodzinnego.

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

Ewa Grajda

Ewa Grajda

Telefon:
501-621-961
E-mail:
e.grajda@apartis.pl
Numer licencji:
8971

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę APARTIS Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest APARTIS Nieruchomości z siedzibą przy Stefana Berenta 21, 05-075 M. st. Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@apartis.pl… czytaj więcej