Warszawa

Wilanów, ul. Łucznicza

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 800 000 PLN
Cena za m2
435,84 PLN
Powierzchnia działki
4 130 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
40
Długość działki (mb.)
100
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Trapez
Przeznaczenie działki
Inwestycyjna
Prąd
Tak
Gaz
Tak
Ujęcie wody
Miejska
Rodzaj kanalizacji
Szambo - szczelne
Numer oferty
457/3245/OGS

Opis nieruchomości

Prawomocne WZ!!! Działka inwestycyjna 4130 m2 na granicy Siekierek i Wilanowa w rejonie ul. Zawodzie i Łuczniczej. WZ dla inwestycji polegającej na budowie budynku biurowo – usługowego (do 12 m wys. - 3 kondygnacje) oraz budynku magazynowego (do 8 m wys.). Wskaźnik wielkości powierzchni zabudowy do wielkości działki - 0,3. Powierzchnia biologicznie czynna 40%, czyli jest możliwość postawienia budynków o max. pow. zabudowy 1239 m2. Musi pozostać 1652 m2 powierzchni biologicznie czynnej (zieleni), czyli zabudowania z dojazdem i parkingiem mogą zajmować 2478 m2.
Są warunki techniczne na energię elektryczną z RWE oraz warunki dot. zaopatrzenia w wodę miejską, do czasu doprowadzenia kanalizacji ścieki muszą być odprowadzane do 3 szczelnych szamb (każde po 10 m3) natomiast ogrzewanie przewidziano na gaz (ze zbiornika naziemnego na gaz płynny).
W najbliższej okolicy wiele firm m.in. Bisan (sprzedaż hurtowa produktów z zakresu techniki sanitarnej, grzewczej i gazowej, materiałów dachowych oraz systemów odwodnień), Serwis HYUNDAIa, do przystanku autobusowego ok. 190 m - linie 163 oraz nocny N31 z dworca Centralnego.
Do Pałacu w Wilanowie ok. 2 km (kilka minut samochodem lub ok 20 minut pieszo), do Fortu Czerniakowskiego ok. 2 km, do Sadyby Best Mall ok. 2,7 km (30 min pieszo), do trasy Siekierkowskiej ok. 4 km. Dojazd asfaltem a następnie drogą utwardzoną. Cena do sporych negocjacji!!!

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Siatka
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego

Mapa

Kontakt

Ewa Grajda

Ewa Grajda

Mobile:
501-621-961
Email:
e.grajda@apartis.pl
Numer licencji:
8971

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę APARTIS Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest APARTIS Nieruchomości z siedzibą przy Stefana Berenta 21, 05-075 M. st. Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@apartis.pl… czytaj więcej