Stojadła

ul. Warszawska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 300 000 PLN
Cena za m2
196,58 PLN
Powierzchnia działki
6 613 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
25
Długość działki (mb.)
300
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Inwestycyjna
Numer oferty
464/3245/OGS

Opis nieruchomości

Działka inwestycyjna pod zabudowę produkcyjno – usługową z dopuszczeniem budynków mieszkalnych jednorodzinnych. Znajduje się przy trasie Warszawa Terespol, bezpośrednio przy ul. Warszawskiej. Działka posiada dojazd również z innej ulicy, gdzie dominuje zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna.
Na tym terenie obowiązują miejscowe plany zagosp. przestrzennego. Sprzedawana nieruchomość znajduje się na terenie oznaczonym P/U. Tereny te, przeznacza się do lokalizacji zakładów związanych z działalnością gospodarczą, świadczących usługi o charakterze ogólnodostępnym. W szczególności obejmują inwestycje związane z obsługą transportu w tym stacje benzynowe, stacje obsługi pojazdów samochodowych, bazy transportowe, hurtownie, hotele, zajazdy, centra logistyczne. Dopuszcza się także budowę obiektów handlowych wielko powierzchniowych, o pow. sprzedaży powyżej 2000m2.
Pod zabudowę może być wykorzystane nie więcej niż 90% powierzchni działek bądź ich części położonych w terenach przeznaczonych pod zabudowę. Z pozostałej powierzchni, co najmniej 10% powinno być zagospodarowane jako powierzchnia biologicznie czynna.
Wysokość zabudowy do trzech kondygnacji lub do 15 metrów ponad poziom terenu. Plan dopuszcza na całym obszarze, lokalizację obiektów o wysokości do 40m w uzgodnieniu ze Służbami Ruchu Lotniczego Sił Zbrojnych.
W pobliżu działki najdują się 2 salony meblowe, stacja benzynowa, Centrum Elektryczne, Carrefour i wiele innych firm.
Istnieje możliwość podziału działki, bez konieczności przeznaczania części działki pod drogę, gdyż obecnie drogi są z 3 stron tej nieruchomości. Działka jest o wym. ok. 25 x 300 m., media w drodze.

Parametry dodatkowe

  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

Ewa Grajda

Ewa Grajda

Telefon:
501-621-961
E-mail:
e.grajda@apartis.pl
Numer licencji:
8971

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę APARTIS Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest APARTIS Nieruchomości z siedzibą przy Stefana Berenta 21, 05-075 M. st. Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@apartis.pl… czytaj więcej